30 Günlük Şarj Sağlayan Akıllı Saat

Categories TeknolojiPosted on

  Giyilebilir teknoloji sınıfında yer alan akıllı saatler her ne kadar son dönemlerde pek rağbet gören bir dal olmasa da büyük markalar üretimlerini devam ettirerek yeni sezon akıllı saat modelleri üzerine tanıtımlarını yapmaya devam ediyor. Her marka diğer markalardan daha üstün olmak adına gerek tasarımsal, gerek ise donanımsal alanda birçok farklı değişiklikler sağlayarak cezp edici kampanyalarını sürdürmekte. Bunlardan biride görünüm olarak klasik bir yapı tasarımını sunan Vector Watch Luna adındaki akıllı saatin donanımsal olarak üstün bir teknolojisi bulunmakta. Vector Watch Luna adı verilen yeni akıllı saat kesintisiz olarak 30 günlük şarj süresini kullanıcılarına yaşatmakta.

Dünyaca ünlü saat üretim markası olan “Vector Watch” yeni ürünü olan Luna adına sahip saati ile fark yaratacağa benziyor. Konumuzun devamında bu saate ilişkin şarj süresi ve diğer önemli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Şarj sorununu tamamen ortadan kaldıran Vector Watch Luna adına sahip yeni saat üzerine daha kapsamlı araştırmalar yaprak fiyat konusunda da fikir sahibi olabilirsiniz.

VECTOR WATCH LUNA İLE ŞARJ SORUNU ORTADAN KALKIYOR

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin kullanım hacim süreleri genellikler 1 veya 2 günlük bir işlem içerisinde olmakta. Bunun üzerine gerek akıllı gözlükler ve akıllı saatler üzerine geliştirmelerini sürdüren markalar daha üst seviyeye çıkmak adına kullanıcılara farklı sürprizler ile yeni sezon ürünlerini tanıtacaklar. Bu kapsamda 30 günlük şarj kapasitesini kullanıcılara sunacak olan Vector Watch Luna serisi kullanıcılara bu özelliği sunmakta. Tasarımsal yönden oldukça etkili bir ara yüz tasarımı ile gelen Watch Luna, buna ek olarak 30 günlük şarj süresi tanıyan özelliğiyle de göz kamaştırıyor. Pil konusunda her şeyi düşünülen bir cihaz olan Luna serisi akıllı saat dünyasının tekrardan yükselmesinde önemli bir rol üstleneceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir